Přijímáme nové poptávky a objednávky!

Zavolejte nám:

+420 596 413 278

Napište nám:

info@metamorfoza.cz

Tuzemská a zahraniční kamionová doprava

V naší společnosti jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout komplexní služby v oblasti tuzemské a zahraniční kamionové dopravy. Naším cílem je poskytnout našim zákazníkům špičkový servis a zajištění přepravy zboží včas a v nejlepší možné kvalitě.

Naše flotila zahrnuje přibližně 50 tahačů značky VOLVO, které jsou k dispozici ve variantě dvou a tří náprav, aby vyhověly různorodým požadavkům našich klientů. K dispozici jsou valníkové návěsy s třístrannou stohovatelnou plachtou (tautliner) pro bezpečnou přepravu různých druhů zboží.

Pro přepravu sypkého materiálu, volně loženého materiálu a zemědělských komodit máme k dispozici sklápěcí návěsy o objemu 50 CBM. Tyto návěsy jsou certifikované podle standardů GMP+ B4, což zajišťuje vysokou kvalitu služeb.

Nabízíme také kontejnerové návěsy pro přepravu 20″, 30″, 40″ a 45″ námořních ISO kontejnerů, včetně sklápěcích variant pro snadnější manipulaci s nákladem.

Pro přepravu chemických látek v režimu ADR disponujeme cisternovými návěsy a tank kontejnery o objemech 22.500L a 35.000L, které jsou vybaveny technologií umožňující přepravu látek v teplotách až do 130°C. Tyto návěsy a kontejnery jsou vhodné pro přepravu nebezpečných látek v kapalném stavu ADR třídy 3, 5.1, 6.1, 8 obalových skupin II. a III.

Pro přepravy nadměrných konstrukcí a stavebních strojů jsme vybaveni multifunkčním teleskopickým návěsem plošinovým, který disponuje ložnou plochou až 19,6 metrů a nosností až 36,4 tuny.

Samozřejmě nabízíme i převozy nebezpečných věcí dle dohody ADR, abychom vyhověli všem požadavkům našich zákazníků.

Naším hlavním cílem je poskytnout kvalitní a spolehlivé služby, které splňují všechny potřeby našich zákazníků. Rádi Vám poskytneme individuální nabídku přizpůsobenou Vašim požadavkům.